Pre 3 godine otkriveno je da imam virus hsv 2. Prvi porodjaj imala sam pre 2 god, prirodnim putem! Dete je zdravo! Koliki su rizici za sledecu trudnocu i kakvi su vasi predlozu?
Poštovana, Uvek ima šanse, preporuka je da ostanete trudni nakon 12 meseci ukoliko je radjena i klinasta resekcija uterusa na mestu ulaska jajnika u matericu, konsultujte vašeg operatora što je radjeno. Pozdrav
Pre dva ipo meseca sam se porodila carskim rezom. Vrlo brzo sam se oporavila, posto ne dojim (na zalost!) , vec sam imala prvu menstruaciju. Pre sedam dana sam krenula na neku vrstu kardio aerobika (trening traje oko 1, 5h, pola na spravama, a ostatak razlicite aerobne vezbe) . Zanima me da li je to suvise rano zbog sekcije? Takodje nisam imala nikakve smetnje od polaska na ovamo (krvarenje, bolove u maloj karlici i sl.) ps konsultovala sam ginekologa koji mi je rekao da je dovoljno da prodje 2 meseca od sekcije. Unapred zahvalna koleginica
Postovanje, kad sam imala 15 godina otkrili su mi da imam rokitanski sindrom. U junu mesecu mi je radjen ultra zvuk i doktorica je napisala "formacija koja podseca na tkivo uterusa 42x32, desni jajnik 22x16, levi jajnik se ne prikazuje". Da li ima ikakve sanse da ja zatrudnim, koje analize bih trebala da uradim? Molim vas da me bar uputite gde sve te analize treba da uradim. Hvala!
Rizici uvek postoje u trudnoći od zamiranja ploda do intrauterine smrti ploda, obično se porod dovršava carskim rezom,.
Pozdrav
Uvek ima šanse, preporuka je da ostanete trudni nakon 12 meseci ukoliko je radjena i klinasta resekcija uterusa na mestu ulaska jajnika u matericu, konsultujte vašeg operatora što je radjeno.
Pozdrav
Sve vam je lepo rekao vaš ginekolog.
Pozdrav
Da.
Pozdrav
Moja vam je preporuka da uradite laparaskopsku operaciju i da se tačno vidi da li imate aplaziju ginekoloških organa ili ne,.
Pozdrav
Prikazano 12971-12975 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke