Trudna sam dva meseca imam pesak u besici i bol tokom mokrenja; ginekolog kod kog idem mi samo daje cajeve nista drugo; posto sam trudna 7 nedelja nikakvi pregledi nisu radjeni samo ultra zvuk vaginalnom sondom rekla mi je da sa 9 nedelja se rade analize, na ultra zvuku je sve u redu sa bebom srcana radnja e prisutna, ali imam dosta peska u besici, postovani odgovorite mi molim vas da li ce to predstavljati problem razvojem trudnoce
Poštovana, Ne bi trebalo da predstavlje problem, najvažnije je da ne dodje do infekcije te svake 2 nedelje kontrolišite nalaz urina i urinokulture, Pozdrav
Molim pojasnite mi: gin nalaz palp, u spekulima, uzv u kavumu hiperehogerna zona 7mm (polip?) , uterus i adneksa uredni da li trebam biti zabrinuta, i ako da, sta bi mogla poduzeti u vezi istog, hvala
Poštovana, Polip je nakupina cilindričnog epitela sluznice materice, sa menstrualnim ciklusom može da bude isplavljen, te ponovite ultrazvučni nalaz dva do tri dana posle mensesa, ukoliko i tada bude prisutan, mora se uraditi abrazija, intervencija slična kiretaži i dobijeni materijal se pošalje na patohiostološku dijagnostiku Pozdrav
Postovani. . . Htela sam vam pitati jel li moguce zatrudnjivanje samo preko dodir muskih i zenski polovi organi. . . Menstruacija mi kasni vec tri dana i vrlo sam zabrinuta. . . Ne znam sta da radim. . Hvala vam puno. . I molim vas za odgovor
Postovani. . . Imam 24godina i sam sexualno aktivna. . . Moji menstriualni ciklus bio je redovan. . . Vo zadnji mjeseci varirao je ali nije bio duzi od 33 dana. . . Poslednji put sam imala odnos sa zasticom-kondom. . . Ali prije stavljanaja kondoma samo jedan put bez kondom. . . . Sada menstruacija mi kasni 3 dana. . . 34dan ciklusa. I vrlo sam zabrinuta. . . Je li moguca trudnoca?
Ne bi trebalo da predstavlje problem, najvažnije je da ne dodje do infekcije te svake 2 nedelje kontrolišite nalaz urina i urinokulture,
Pozdrav
Polip je nakupina cilindričnog epitela sluznice materice, sa menstrualnim ciklusom može da bude isplavljen, te ponovite ultrazvučni nalaz dva do tri dana posle mensesa, ukoliko i tada bude prisutan, mora se uraditi abrazija, intervencija slična kiretaži i dobijeni materijal se pošalje na patohiostološku dijagnostiku
Pozdrav
Na više mesta, uzmite telefonoteku ili postetite sajtove za vto.
Pozdrav
Moguće je ako je malo sperme ušlo u rodnicu,.
Pozdrav
Uvek je moguća, sačekajte još tri dana i uradite beta hcg iz krvi koji će vam pokazati da li ste tzrudni ili ne,.
Pozdrav
Prikazano 12951-12955 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke