Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Poštovani, pre par meseci sam se doselila u srbiju. Zanima me koje je najefikasnije sredstvo protiv menstrualnog bola koje se može kupiti u apotekama ovde. Napominjem da do sada nisam bila alergična na lekove. Hvala unapred, sofija

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Rapten k, ketonal supp, voltaren a 100 mg, baralgete, spasmex forte i sl.
      Pozdrav

  1. Koji test uraditi da bi ustanovio prisustvo/neprisustvo hpv virusa?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
  1. Postovani, ve par sedmica ocjecam peckanje i svrbez u predjelu vagine. Takodje imam uzasne bolove u ledjima i napominjem da sam trebala menstruaciju dobiti 07. 11. 2009 (do sada je uvijek bila redovna) . Osjecam bolove pri dnu stomaka kao da ce doci ali nista do sada. Mozete li mi reci u cemu je problem.

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
  1. Postovani, na izvestaju sa kolposkopije pise da postoje izrazeni znaci kolpitisa. Mozete li mi objasniti sta je to i zbog cega nastaje? Treba da uradim cerv. I vaginalni bris po antibiogramu i bris na hlamidiju, microplasmu i ureaplasmu pa ce se tada odluciti o daljoj terapiji. Hvala!

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Kolpitis znači upalu rodnice ili vagine, potrebno je da uradite sve navedene testove,.
      Pozdrav

  1. Postovani, zanima me koliko su sigurni vaginalni brisevi. . Naime, partner i ja smo ljeceni od klamidije, mikroplazme i ureaplazme. Nakon terapije ostalo je jos ureaplazme, te mi ginekologinja nije vise htjela dati nikakav antibijotik (jer smo prije popili 2 kutije sumameda) vec vaginalete dalacin v i lactogyn tablete, a partneru rojazol kremu. Na zadnjem kontolnom brisu pise da je ureaplazma negativna, sto mi je dosta cudno i nekako mi nema smisla da je obicna krema (royazol) partneru rjesila ureaplazmu dok sumamed nije. P. S- za vrijeme terapije nismo imali odnose bez zastite, poslije jesmo. Znaci prije mog brisa jesmo, jer se ljecimo zajedno. P. S -imam uzasnih probleema sa gljivicama, nakon svakog odnosa ih dobijem. U zadnje vrijeme me ne svrbi nista nego je iscjedak gust i sirast i miris je neugodan. Cak sam jedan dan primjetila peckanje prilikom mokrenja. Sve me to strah da ureaplazma nije izljecena, odnosno da brisevi nisu pouzdani. . .

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Uraditi vi i vaš partner pcr na ureaplasmu, sadašnje tegpbe su verovatno gljivična infekcija nakon antibiotika/kaneste 3 vag/
      Pozdrav

Prikazano 12836-12840 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460