U braku sam ali slabu zelju za seksom imam neznam dali postoji preparat za to inace uvek mi je vagina suva i imam bolne odnose, inace svi brisevi su mi ok kao i hormoni jel sam sve to kontrolisala posto imam vantelesnu iza sebe sta bi moglo da resi moj problem
Poštovana, Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) . Pozdrav
Zdravo. Prije dva mjecesa sam imala prvi odnos, i nakon toga sam imamo nezasticen odnos, ali uvijek svrsi izvan mene i dosta prije samog cina izvadi i svrsi izvan mene. Zanima me koliko je siguran taj vid zastite. . I kada izlazi ta predsjemena tecnost, jel u toku odnosa ili nekoliko sekudni prije samog svrasanja i da li se moze zatrudniti od toga. Hvala
Poštovana, Taj vid zastite dobar ali nije uvek siguran, inace predsemena tecnot moze da izlazi pre i posle sperme i moze da se zatrudni od nje. Pozdrav
Postovani, prije dva i po mjeseca sam prvi put spavala sa deckom, i ta zadnja dva mjeseca dobijem 30-ti dan, inace prije toga ciklus mi je bio 27-28 dana, je li moguce da se poremetio ciklus zbog gubitka nevinosti? I također me interesuje je li moguća trudnoća ako se dobiva menstruacija normalna koja traje 6-7 dana prva dva dana obilno krvarenje a ostatak normalno do manje krvarenje, jer sam cula da ima lazna menstruacija? Hvala unapred
Poštovana, Uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, moguce blagi hormonski poremecaj ali ne mora da ometa trudnocu. Pozdrav
Ja sam ivana ali ja zapuseni nos i imam alergija stalno alergija nos mi curi ali ja sam trudna 6 meces jel smem kapi sa nos nafazol ali ja odgovara nafazol a drugi ne pomaze a nafazol da pomaze i sta da radim zbog ja trudna ali moram da stavim kapi sa nos nafazol sta da radim i molim te pomozi mi savetujes.
Poštovana, Mozete ka koristite nafazol/nafazolin kapi u trudnoci, samo treba biti oprezni jer nafazol ne treba kontinuirano primijenjivati duže od 4 dana. Izuzetno, kod dužeg lečenja, napraviti pauzu od 5 - 6 dana. . Treba biti oprezan kod hipertireoze, obolenja srca, hipertenzije, dijabetesa.
Dragi doktore, usla sam u deveti mesec trudnoce. Alergicna sam na penicilin i salicilate. Bebu nosi karlicno pa se mi kazali da cu morati na carski rez. Interesuje me sta mi se moze desiti ako lekari ne znaju da sam alergicna i daju mi anesteziju ili neki drugi lek? I za sta je lek koji se daje u stomak posle carskog reza, da li je i on na bazi penicilina. Unapred sam vam zahvalna!!!!
Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .
Pozdrav
Taj vid zastite dobar ali nije uvek siguran, inace predsemena tecnot moze da izlazi pre i posle sperme i moze da se zatrudni od nje.
Pozdrav
Uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, moguce blagi hormonski poremecaj ali ne mora da ometa trudnocu.
Pozdrav
Mozete ka koristite nafazol/nafazolin kapi u trudnoci, samo treba biti oprezni jer nafazol ne treba kontinuirano primijenjivati duže od 4 dana. Izuzetno, kod dužeg lečenja, napraviti pauzu od 5 - 6 dana. . Treba biti oprezan kod hipertireoze, obolenja srca, hipertenzije, dijabetesa.
Pozdrav
Bez panike, samo vi naglasite na sta ste alergicni.
Pozdrav
Prikazano 5656-5660 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke