Ja sam ivana ali ja zapuseni nos i imam alergija stalno alergija nos mi curi ali ja sam trudna 6 meces jel smem kapi sa nos nafazol ali ja odgovara nafazol a drugi ne pomaze a nafazol da pomaze i sta da radim zbog ja trudna ali moram da stavim kapi sa nos nafazol sta da radim i molim te pomozi mi savetujes.

    Odgovoreno: 27. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Mozete ka koristite nafazol/nafazolin kapi u trudnoci, samo treba biti oprezni jer nafazol ne treba kontinuirano primijenjivati duže od 4 dana. Izuzetno, kod dužeg lečenja, napraviti pauzu od 5 - 6 dana. . Treba biti oprezan kod hipertireoze, obolenja srca, hipertenzije, dijabetesa.