Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96172)

  1. Postovani, rezultat brisa cerviksa jeescherichia coli veliki broj i candida albicans u velikom broju. Da li je dovoljan ciprocinal 500mg kao terapija ili je potrebnouzeti jos nesto? Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse u zavisnosti od procena vaseg ginekologa.
      Pozdrav

  1. Postovani, pre osam godina sam se prvi put porodila carskim rezom, drugi put pre osam meseci. Suprug i ja bi smo zeleli i trece dete i to da ovoga puta napravimo malu razliku izmedju 2. I 3. Deteta. Kada najranije mogu ponovo da ostanem u drugom stanju? Da li je to uopste preporucljivo? Imam 35 god. Hvala

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
  1. Postoani, interesuje me sve o piluli midiana ili mirena spirali, da ili ne. Naime, porodila sam se prosle godine carskim rezom, sada imam kako kazu poremecaj hormona, tvrde da bi minesto od ovoga pomoglo, istina ili zabluda? Hvala

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse u lecenju hormonskog poremecaja, midiana je oralana hormonska kontracepcija, a mirena spirala je kombinova kontracepcija mehanicka i hormonska.
      Pozdrav

  1. Imam 48 godina i pre 15 meseci mi je rađena histerektomija. Ubrzo su počeli problemi sa jajnicima, ciste, bolovi... Šest meseci sam pila hormone. Jaki bolovi su se ponovo javili. Dijagnoza je: hydrosalpinx ginekolog predlaže laparoskopiju. Interesuje me vaše mišljenje. Hvala unapred pozdrav

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je dijagnoza hydrosalpinx, slazem se sa kolegom.
      Pozdrav

  1. Zdravo, htela bih da vam postavim jedno pitanje. 6og januara sam imala nezasticen odnos, nakon kog sam popila pilulu za dan posle jer nismo bili sigurni da li je partner ejakulirao u mene i koliko. Nakon toga sam, kao sto je i trebalo, dobila menstruaciju 11og januara. Krajem januara sam imala 3 dana za redom manja krvarenja tamnije boje nego tokom menstruacije. Sada je 13i februar, a ja jos nisam dobila, a nikada nisam dobijala nakon vise od 31og dana, pa se bojim da li postoji mogucnost da je u pitanju trudnoca? Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je test negativan, uradite uz pregled da bi sete proverili da li su vam cisticni jajnic, proverite hormonski status.
      Pozdrav

Prikazano 5446-5450 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460