1. Pojava oskudnog sukrvičavog iscedka u sredini ciklusa

    Pitanje broj: #142170

    Imam 25 godina. Nakon različitih ispitivanja endokrinolog mi je prepisao Diane 35 kao terapiju. Ovo mi je sedmi mesec na pilulama. Imam nezaštićene odnose. Sredinom ciklusa mi se pojavio obilniji sluzav sekret sa tragovima krvi, a sada, oko 18tog dana ciklusa i rozikast sekret. Ponekad, na toalet papiru ima tragova sluzave krvi. Da li je to razlog sa brinem?

    Odgovoreno: 24. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Pojava oskudnog sukrvičavog iscedka u sredini ciklusa ne mora biti pokazatelj nekog težeg poremećaja ali svakako ukoliko niste duži period bili na pregledu kod ginekologa savetujem Vam da to sada uradite kako bi se isključilo eventualno postojanje polipa na grliću ili endometrijumu, ciste na jajniku i sl.