1. dr Rami Aburas upala grlića materice policistični jajnici cervicitis

    Pitanje broj: #128770

    Poštovani, pre par dana počela sam da osećam bol u donjem delu stomaka, nije jak više nelagodan, i peckanje pri mokrenju. Posetila sam ginekologa, njegova dijagnoza je policistični jajnici, ectopio pvu colpitis i kandida albikans u brisu. Prepisao mi je ciprocinal i polyginex. Da li je to dovoljno za izlečenje i da li postoji još nešto što bi pomoglo. Unapred zahvalna