1. Nezaštićen odnos, bolovi u grudima i mučnina

    Pitanje broj: #132463

    Dobar dan!
    Redovno dobijam svakog meseca (razmak 28 dana) , kasni mi jedan dan. Imala sam nezaštićeni odnos pre 2 nedelje i juce. Osecam bolove u grudima i mucninu. Stomak me ne boli kao kada treba da dobijem. Tačnije, osećam mučninu u gornjem delu stomaka. Da li su ovo simptomi trudnoce? Da li mogu da radim Beta HCG već sutra? I koliko je tačan test za trudnoću?
    P. S. Moram da napomenem da sam preključe davala krv. Da li i to moze dovesti do kasnjenja menstrualnog ciklusa?