1. Kokoidne bakterije

    Pitanje broj: #123070

    Postovani doktore, koliko su opasne kokoidne bakterije? Papa test ii grupa, kokoinde bakterije i neutrofilni granulociti. Mogu li izazvati sterilitet ili neki drugi problem?
    Hvala, Julija.

    Odgovoreno: 05. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, to je upala kao svaka upala koju treba samo adekvatno lečiti, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima i antibiogramom.

      Pročitajte moj članak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.