Interesuje me transplantacija maticnih celija. Radi se o djetetu koje ima 2 god i 4 mjeseca. Dijagnoza spina bifida. Postoji li mogucnost takve intervencije i ako postoji kako se moze stupiti sa doktorom u kontakt. Hvala puno

    Odgovoreno: 06. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143193

    • Poštovani,
      molim za odgovor. Već mesec dana imam bol u sedalnom delu. Bolovi su bili toliko jaki da sam bila na injekcijama dekstazon, diklofen, ohb 12. Uradjena je magnetna i na izveštaju piše da je naglašena lumbalna lordoza i degenerativne promene fasetnih zglobova na svim nivoima. Molim da mi pojasnite sta to znači.
      Hvala unapred.