1. Upotreba anaboličkog steroida

    Pitanje broj: #145432

    Pozdrav, imam 19 godina. Bavim se bodybildingom oko 3 mjeseca. Odlučio sam uzeti anabolički steroid dianabol, koji kombinujem sa čistim whey proteinom.
    Dianabol koristim tačno sedam dana po 2 tabletice prije i poslije treninga i danas mi se pojavio svrbež po cijelom tijelu, čim se malo počešem tu nastane crveno i nakon 10-ak minuta crvenilo nestane. Sumnjam da nisam sebi oštetio jetru jer ovaj lijek je jako toksičan za jetru ili su ovo nuspojave samo ovog lijeka i danas sam prestao korstit dianabol. Hvala unapred na odgovoru.