Da li teretana utiče loše na rast? Koje vitamini najbolje utiču na rast?

    Odgovoreno: 29. 01. 2019.
    • Poštovanje,

      teretana ne utiče loše na rast. Pored vežbi snage u svoj trenažni proces uključite vežbe za povećanje fkeksibilnosti mišića i mobilnosti zglobova.

      Što se tiče unosa vitamina i minerala ne može se preporučiti ni jedan konkretan. Savet je da unosite što više povrća i tako obezbedite unos svih mikronutrijenata (vitamina i minerala), a ukoliko se izuzetno fizički aktivni nadoknadite unos mikronutrijenata kroz suplemente.