1. Erektilna disfunkcija u dvadesetim godinama

    Pitanje broj: #162047

    Imam 24 godine i od pre mesec dana sam primetio erektilnu disfunkciju. Erekcija nije potpuna za razliku kada jeste. Vidim izraženije 2 vene na gornjem i donjem delu penisa koje su tamnije boje (ranije mislim da to nije postojalo, barem ne ovako izrazeno).

    Imam problem i sa hemoroidima koji su sada pod kontrolim i ponekad me boli list desne noge kao da trne i jedna tačka na unutrašnjoj strani butine. Možete li mi reći šta da radim?