1. Histerija kod dece kao posledica ljubomore

    Pitanje broj: #43598

    Zanima me da li je normalno da dete od pet godina histeriše bez razloga?
    Zanima me da li je to posledica ljubomore prema mladjem bratu koji ima 2 godine ili je nešto drugo?
    Šta je najpametnije uraditi kada do toga dodje?

    Odgovoreno: 31. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #43598

    • Jelena Ciric 24. 03. 2021.

      Moj sin od 16 meseci otkako je dobio brata koji ima mesec dana, ispoljava to histerično ponašanje kad treba da spava, kad nešto ne može da dobije i prosto se trese sav od muke. Povisim ton, a ponekad ga i šljepim po guzi. Posle toga mi je loše i grize me savest. Kako ublažiti ove faze?