Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani dostavljam vam sliku,od pre par meseci na desnom krajniku mi se pojavila kao mala kvrzica koju nisam imala,malo se povecala,boje mesa,ne boli me,ne smeta mi prilikom gutanja,krvna slika mi je dobra.Brinem se sta to moze biti?Hvala na odgovoru.Srdacan pozdrav.Biljana

    Odgovoreno: 12. 01. 2021.
  1. Postovanje, 28.oktobra sam dobila simtompe covida,praceni temperaturom i upalom grla, koja je kasnije i potvrdjena.Lecena sam 10 dana cefaleksinom i 9 dana hemomcinim od 500 mg. Nakon toga sve je bilo u redu, osim grla koje je 2 nedelje nakon lecenja i dalje bilo crveno ali bez bola,zatim su se pojavile bele naslage na jeziku.Prepisan mi je daktanol koga sam koristila pune 3 nedleje. Bude bolje pa se crvenilo vrati, ali sam tada konzumirala po koju casu vina.Koje sam primetila da mi smeta. Da me zagolica i zacrveni se grlo. Trenutno pijem fluconal za sada 1 tabletu.Usta redovno ispiram sodom bikarbonom. Imate li savet sta da uradim da se ovo crvenilo povuce. Imam osecaj da ce zauvek biti crveno. Napominjem bris grla j jezika nisam radila, ali svakako imam u planu, kada i ovo ispijem.Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 12. 01. 2021.
  1. Dobar dan, meni treba jedna informacija. Moj ORL trenutno ne radi, ali ja vec 3 4 meseca vucem sreptokoke u grlu(ako je do toga) jer sam radila briseve nos cist, ali u grlu sreptokoke u malom broju. Pila sam hemomicin nije mi pomogao. Pila sam amoksicilin pomogao ali na mesec dana. Bolovi s vremena na vrele u grlu i u predelu gde su krajnici slivanje sekreta osetim non stop. ORL mi je tada rekao da imam hronicni sinuzitis, i da se mora proveriti ukupan ig ja sam proverila medjutim nista. Da naglasim da imam uvecan lifni cvor na vratu.i svaki put kada popijem nesto gazirano ili hladno ja imam bolove... Poput grebanja u grlu krajnicima.ponekad kao puls u usima. Mozete li mi reci sta da uradim?

    Odgovoreno: 12. 01. 2021.
  1. Postovani, imam 35godina i nekoliko meseci unazad imam na desnom krajniku kao izraslinu koju nisam imala, povecala se malo,boje mesa,nemam bolove i nista mi ne smeta pri gutanju,krvna slika mi je dobra...Brinem se sta to moze biti?Saljem vam i sliku grla.Hvala u napred.Srdacan pozdrav.Biljana

    Odgovoreno: 12. 01. 2021.
  1. Postovani, molim za misljenje: Pre vise od mesec ipo dana mi je zapeo komad hrane u jednjaku. Ja sam ga izbavila ali od tada me muci osecaj knedle u grlu. Uvek je leva strana grla problematicna. Leukociti i crp su mi dobri, temperaturu nemam,mogu da gutam i ne boli me nista pri gutanju ali taj osecaj "kosti" i grebanja u levoj strani vrata me prati od jutra do mraka,svaki dan. U zadnje vreme se javila i suvoca tog levog dela grla sa nelagodnoscu u levom uvetu,ispod vilice,kroz levu stranu vrata ka levoj plecki i levoj strani grudi. Ujutru bude bolje ali kako dan odmice sve je gore. Najupornije je to stezanje ispod vilice i kroz vrat. Ja jesam u 9. mesecu trudnoce ali, da li je moguce da je ovo sve zbog toga?! Molim vas za savet. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 12. 01. 2021.

Prikazano 2611-2615 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460