Postovani, lecim se kod ORL, ali trenutno nisam
U Srbiji pa ne mogu da odem kod lekara. Doduse, godinama imam te naslage na sredini (od kada imam i probleme sa sinusima i alergijama) i ORL lekar kaze da nije nista opasno. Pitanje , posto je po sredini tako, a sa strana (sredine) se nekad pojavi i skloni za par dana, pa nekad se vrati promeni oblik, saljem fotografiju u prilog. Nasao sam da moze biti geografski jezik ili nesto slicno, nadam se samo da nije nista opasno i da nema potrebe da panicim? Juce sam bas radio krvnu sliku preventivno sve je u redu. Imam 27 godina i nisam pusac. Hvala unapred.
Vec sam vam pisala, Mene interesuje kako se leci GERB nije mi jos utvrdjeno ali je ORL dao dijagnozu k21 i da proverim HELIKO medjutim heliko nemam. Krajnici uredni, alergije nemam, bakterije nemam, grlo i zdrelo jako upaljeno.Sve sumnje ostaju na k21 dijagnozu. Konstantno slivanje sekreta bol u grlu, prsima pogotovo iza, ledja strasno i jednjak naravno gorusica i podrigivanje. Kazite mi da li se to moze izleciti i kako?
Za sada samo pijem nolpazu
Postovani, kad okrenem
Glavu skroz u desnu stranu i malo je sagnem i progutam pljuvacku ili sta god, osetim u grlu/vratu sa desne strane (malo desno od jabucice) kao da nesto preskoci i cujem da ,,lupne”. Samo u desnu stranu savijeno ovako inace nemam nikakve smetnje. Imam 27 godina. Nisam pusac. Nadam se da nema potrebe da panicim da je nesto opasno? Hvala unapred.
Prije 15 dana odradio sam septo-rinoplastiku sa djelimicnom elektrokauterizaciom donjih nosnih skoljki(imao sam hipertrofiju+ alergijski rinitis koji mi je prestavljao problem u periodu alergija),oporavak je bio katastrofalan pun krasti.Sad ima jedan problem,ato nisam znao prije operacije i bas me je strah.Postoji li mogucnost da dobijem SINDROM PRAZNOG NOSA jer kad su mi se kraste smanjile osjecam jaku hladnocu kad udahnem i plus suvocu.
Samo sam htio da vas pitam kolika je mogucnost da se dobije ovaj sindrom?
Postovanje. Hteo bi da dovedem svoju decu kod vas na pregled. Neophodna nam je vasa pomoc. Gde mogu zakazati pregled?
Odgovoreno: 10. 02. 2021.Uzmete uput u nadležnom Domu zdravlja ako ste iz Beograda.
Postovani, lecim se kod ORL, ali trenutno nisam U Srbiji pa ne mogu da odem kod lekara. Doduse, godinama imam te naslage na sredini (od kada imam i probleme sa sinusima i alergijama) i ORL lekar kaze da nije nista opasno. Pitanje , posto je po sredini tako, a sa strana (sredine) se nekad pojavi i skloni za par dana, pa nekad se vrati promeni oblik, saljem fotografiju u prilog. Nasao sam da moze biti geografski jezik ili nesto slicno, nadam se samo da nije nista opasno i da nema potrebe da panicim? Juce sam bas radio krvnu sliku preventivno sve je u redu. Imam 27 godina i nisam pusac. Hvala unapred.
Odgovoreno: 10. 02. 2021.potrebno je uraditi bris jezika na bakterije i gljivice
Vec sam vam pisala, Mene interesuje kako se leci GERB nije mi jos utvrdjeno ali je ORL dao dijagnozu k21 i da proverim HELIKO medjutim heliko nemam. Krajnici uredni, alergije nemam, bakterije nemam, grlo i zdrelo jako upaljeno.Sve sumnje ostaju na k21 dijagnozu. Konstantno slivanje sekreta bol u grlu, prsima pogotovo iza, ledja strasno i jednjak naravno gorusica i podrigivanje. Kazite mi da li se to moze izleciti i kako? Za sada samo pijem nolpazu
Odgovoreno: 03. 02. 2021.To će vam objasniti lekar koji vas je pregledao.
Postovani, kad okrenem Glavu skroz u desnu stranu i malo je sagnem i progutam pljuvacku ili sta god, osetim u grlu/vratu sa desne strane (malo desno od jabucice) kao da nesto preskoci i cujem da ,,lupne”. Samo u desnu stranu savijeno ovako inace nemam nikakve smetnje. Imam 27 godina. Nisam pusac. Nadam se da nema potrebe da panicim da je nesto opasno? Hvala unapred.
Odgovoreno: 03. 02. 2021.Nema mesta panici ali je potrebno da obavite ORL pregled da bi se utvrdilo u čemu je problem kod vas.
Postovani,
Prije 15 dana odradio sam septo-rinoplastiku sa djelimicnom elektrokauterizaciom donjih nosnih skoljki(imao sam hipertrofiju+ alergijski rinitis koji mi je prestavljao problem u periodu alergija),oporavak je bio katastrofalan pun krasti.Sad ima jedan problem,ato nisam znao prije operacije i bas me je strah.Postoji li mogucnost da dobijem SINDROM PRAZNOG NOSA jer kad su mi se kraste smanjile osjecam jaku hladnocu kad udahnem i plus suvocu. Samo sam htio da vas pitam kolika je mogucnost da se dobije ovaj sindrom?
Hvala unaprijed
Odgovoreno: 03. 02. 2021.Teško je odgovoriti na vaše pitanje bez pregleda.
Prikazano 2571-2575 od ukupno 7704 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke