Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Dobro vece.Na sanitarnom pregledu mi je utvrdjeno da imam bakteriju stafilokokus u nosu. Prepisana mi je terapija mast stanocid 2-3 puta dnevno da mazem.I antibiotik baktrim 400mg.Ja sam primetila da meni smetaju ove tablete.Prepisane su mi da pijem po 2 na 12h.Kada ih popijem pocinje da mi se nadima stomak u predelu gde je zeludac i stvara mi mucninu.Veceras mi je zbog tablete pao pritisak 90/65. Pa me zanima vase misljenje sta treba da radim.?hvala

    Odgovoreno: 10. 02. 2021.
  1. Postovanje da li je moguce operacijom ispraviti udubljenje u korenu nosa sa strane u mostu?hvala

    Odgovoreno: 10. 02. 2021.
  1. Poštovani, suprug je 54. godište i u zadnjih 2-3 g slabije čuje. Pogoršava se vremenom.... Da li može biti u pitanju zaprljanost ušiju?

    Hvala

    Odgovoreno: 10. 02. 2021.
  1. Dobar dan. Nijesam sigurna da li je pitanje za orl ili dermatološku kategoriju, ali evo u čemu je stvar. Prije 6 godina sam operisala uši, nakom operacije sam imala problem sa keloidima i posle tretmana contratubex gelom i kenalog ampulama hirurški sam uklonila keloide. Kasnije, posle operacije sam nastavila sa upotrebom contratubex gela, medjutim, samo pola godine. Iako sam relativno brzo odustala od upotrebe gela jer sam primjetila da ovoga puta ožiljaka nije bilo, sada nakon 4/5 godina sam primjetila da mi se iza jednog uveta pojavio poveći keloid. Interesuje me da li može biti od konstantnog nošenja maski i postoji li drugi način za njegovo uklanjanje osim hirurški, jer me je iskreno nakon sve te traume koju su za mene kao dijete nosile operacije strah da ponovo prolazim kroz isto. Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 02. 2021.
  1. Pozdrav slucajno sam napipala pre godinu dana na zadnjem delu vrata nesto tvrdo ne strci iznad povrsine koze ne boli koza je tu nepromenjena. Plasim se da li je limfni cvor? I da li takvi limfni cvorovi mogu biti normalni odmah sam pretrazujuci internet naisla na hiv od tada sam u stalnom strahu a ne smem na testiranje sta vi mislite da li moze da bude normalno da tu napipavam nesto a da se okom ne vidi osecam pod prstom samo kad pririsnem jace.

    Odgovoreno: 10. 02. 2021.

Prikazano 2561-2565 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460