Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Poštovani, sinoć nakon tuširanja čistio sam uši štapćem za uši. U jednom momentu osjetio sam da sam u desno uho dublje gurnuo štapić. Kada sam nastavio sa uobičajenim aktivnosti (gledanje televizije) bilo mi je čudno što zvuk čujem kao da dolazi iz druge prostorije. Ispitivanjem došao sam do zaključka da na to desno uho ne čujem, već samo nalijevo. Mislio sam, jer sam imao takav osjećaj da mi je voda u ušima i da će tokom noći ako ležim na desnu stranu da se uho "otčepi". Međutim, jutros mi zvukovu dolaze sa strane, ako je izvor zvuka desno ja ga čujem sa suprotne strane. Poklapanjem lijevog uho ne čujem zvukove. Inače dobro čujem na lijevo uho, čak mi se čini odlično. Ali, naprimjer ovog trenutka glasove koji dolaze sa donjeg sprata koji dolaze sa desne strane, čujem kao da tu meni s lijeve strane, a ne sa donjeg sprata. Ili, ako mi je osoba sa kojom razgovaram s desne strane ja ga čujem kao da mi je lijevo. Ako "podrignem" desno uho na neki način reaguje. I dalje imam osjećaj kao da mi je voda u ušima ili npr. kada se vozim iz nizine začepe mi se uši i očekujem da će se "otčepiti" kada budem na visini. Trenutno čekam kod ljekara da mi pregleda uho. Da li sam oštetio bubnu opnu, hoće li se zacijeliti i da li se radi o hitnom rješavanju. S poštovanjem, Petar Bojić

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Zdravo. Moja beba od 6 meseci ima upalu uha i crveno grlo bez kaslja, a crp je uredan. Dr nam je prepisala Sinacilin i rekla je da bebi dajem 5-6 dana. Medjutim, nakon sirupa bebu muci stomacic, a koristimo i probiotik. Kontaktirala sam Dr i rekla je da se tako nesto desava od antibiotika i da dam bebi 4 dana. Mene interesuje je da li je dovoljno 4 dana da bi se beba izlecila? Hvala Vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Imam tinitus vec 5 god, dva dana mi bude dobro, treci dan blagi sum u levom uhu. Tada sam jako nervozna i osecam se lose. Molim za Vas savet.

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Poštovani,

    Zanima me da li regularni bakteriološki bris grla samo pokazuje da li postoje ili ne postoje neke bakterije (a ne i koje), i da li se odnosi na sve? Npr. imala sam pre 6 meseci upalu krajnika, i sada sam zabrinuta da nije možda u pitanju gonoreja ili hlamidija, koje mogu dugo nakon toga ostati bez simptoma. Da li ako bris pokaze negativno, znači da nema nikakvih pa ni eventualno ovih bakterija, a ako je pozitivno dodatnom analizom da se dođe do toga koja je, ako je ima? Zanima me kako uopšte funkcioniše taj bakteriološki bris grla. Hvala, Pozdrav

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Nemam culo ukusa i mirisa jos od decembra uopste samo sto mo je od skoro svi mirisi potuno isto mirisu ako pijem sok od naranže i ako uzmem omeksivač mirisi su mi isti.Molom vas za savat sta da radim.Hvala unapred

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.

Prikazano 2471-2475 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460