Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovqni, Imala sam krvarenje u levom uhu pre dva dana dijagnoza je H60.9 otitis exterrna non specificata predlozena je ortomikroskopija sumljaju na postojanje rupice na bubnoj opni za sada mi je stavljanja 2 puta gentamicin mast . Recite mi kakva je procedura lecenje eventualnog ostecenja na bubnoj opni da li je iskljucivo hiruska ili to se moze i medikamenozno leciti. S postovanjem Maja Savic

    Odgovoreno: 15. 06. 2021.
  1. Dobar dan Pre otprilike 20 dana pocelo mi je peckanje u grlu i bol ne tako izrazen ponekad sa povremenom pojavom znoja oko vrata.Pre toga sam imao povremeno gust beli slaim kao kuglice uglavnom ujutro ili posle jela.Nemam kasalj osim kad me ne iritira sekret u grlu ni temeperaturu.Bio sam kod lekara opste prakse i odoka mi je dao da pijem Tridox 5 dana rekavsi da ce mi biti bolje ali evo 4 dan doduse sa manje sekreta imam i dalje peckanje u sredini grla i dalje ima osecaj kao da mi je zategnuto u grlu.Od lekova sam dobio terapiju pre mesec dana euthyrox 25mikg dnevno i lorazepam pola tablete uvece.Jos da napomenem da mi je juce bilo lose posle jela imao sam osecaj da cu da padnem u nesvest ko da cu ostati bez daha.Ovako normalno disem ali sam primetio da se brzo zamorim.Izvinite na ovolikom pisanju ali ako mozete pomozite mi sta prvo da uradim sledece kome prvo da se obratim od lekara i sta da snimam jednostavno sta sa radim.Unapred hvala Vladisavljevic Milan

    Odgovoreno: 14. 06. 2021.
  1. Dobar dan,imam problem sa vrtoglavicama koje nastaju skroz naglo,traju manje od minuta,ali se za to vreme sve oko mene okreće.Inace imam 80 % oštećenje sluha na levom uhu.Imam i spondilozu pa moze biti i od vratnog dela jer bukvalno imam grbu iza vrata.Idem na masaze ali i dalje se desava.Da li moze biti od uha i do kristala koji su se mozda izmestili?

    Odgovoreno: 14. 06. 2021.
  1. Postovani, Imala sam bakterije u oba uveta i dr mi je dao da stavljam 7 dana kapi cetraxal.Posle zavrsetka terapije jedno 2,3 dana u desnom uvu mi je krenulo pulsiranje.Znaci bukvalno cujem svoje otkucaje srca.I to mi i dalje traje.Pritisak sam merila normalan je.Da li je mozda doslo do nekog začepljena od tih kapi,jer par dana pred zavrsetak terapije u tom uvetu sam osetila da mi tecnost nije izasla pa sam imala stalno osecaj da mi je voda u njemu.Da li je to normalno,da li treba vremena da to prodje ili moram da odem kod orl? Hvala unapred na odgovoru Tijana M

    Odgovoreno: 13. 06. 2021.
  1. Detw od 3 godine je pre meces dana ima vadjenje tregeg krajnika,skracivanje ostala dva krajnika i ugradnju cevcica u usi.Sve je bilo u redu do pre 3 dana kada joj se nos opet zapusio i poceo da curi Da li je nesto ozbiljno u pitanju?

    Odgovoreno: 13. 06. 2021.

Prikazano 2396-2400 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460