Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Poštovana, imam problem sa epistaxama poslednjih 20 godina. Nasledni faktor je u pitanju. Posle Covida to se pojačalo a posebno posle 1 hemioterapije po TC protokolu. Hemio je ukinuta, trenutno sam na zračenju a epistaxe su postale česte, toliko dugotrajne i obilne da sam više puta padala u nesvest, bila u bolnici, hemoglobin pao, gvožðe palo, primala infuzije gvožða… jednom spaljivano bezuspešno posle bilo još gore pre par godina. Bila sam kod više ORL kojima je jedini odgovor bio toaleta nosa. I sad sam sa tamponom u nosu koji je natopljen Emofixom. Molim Vas za neki odgovor i gde da Vas potražim ako imate rešenje. Najlepše hvala.

    Odgovoreno: 20. 05. 2026.
  1. Postovanje..dete ima 22 meseca...a prilikom spavanja se cesto desi da hrce i sirom otvorenih usta...Cesto se budi ...i jos koristi cuclu i flasicu..Usobi imamo ovlazivac vazduha.....Nama je cudno to hrkanje kao kod odraslih....krajnici nisu uvecani.Da li je mozda problem treci krajnik?

    Odgovoreno: 19. 05. 2026.
  1. Imam osjećaj da mi nešto hoda u uhu bio sam kod doktora i ispirali su mi uši ali i dalje osjećam u lijevom uhu da mi nešto hoda

    Odgovoreno: 18. 05. 2026.
  1. Dobro jutro , bila sam juce kod zubara popravljala 4 i 5 sa leve strane . 4 popravljena 5 treba da se umtrvi zivac stavljen lek. Posto imam tintus vec 4 godine izazvan akustičnom traumom. Poslednjih meseci je bilo malo losije pa dobila terapiju tanak,betaserc, ala nerv , robenan, i sprej flufetan. Moje pitanje je da li je moguće da je intervencija od juce kod zubara zbog busilice mogla da dodatno osteti nerv. Jer je busila dugo sa nekim minimalnim pauzama. A zujanje je od juce jace i to traje i danas. Nosila sam cepove tokom procesa kod zubara . Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 05. 2026.
  1. Postovani,

    Imam vec neko vreme problem sa zapusenim nosem. Pre mozda mesec-dva sam imala par dana zapusen nos, narocito pri lezanju. Koristila sam Olynth sprej koji je prvih par dana bio efektivan, medjutim predugo sam ga koristila i prestao je da pomaze. Duvanje nije imalo efekta, maramica suva. Prestala sam tad da ga koristim i posle mozda nedelju-dve nisam vise imala problema. Od tad povremeno se desavalo da se zapusi ali nista strasno.

    U zadnje vreme je poceo opet da mi se zapusava nos, opet narocito kad lezim. Malo je bolje kad se malo podignem na jastuku i tako spavam, ali nije ni tad najprijatnije. Presla sam na obican Marisol sprej, ali nema efekta. Ista je situacija sa duvanjem, skroz je suvo. Olynth pomaze, ali se plasim da cu opet preterati s njim pa ne bih da nastavim da ga koristim.

    Imate li neki savet kako da ovaj problem tretiram, jel mislite da je potrebno ipak otici fizicki kod ORL ili je ovo nesto sto mogu resiti kod kuce? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 05. 2026.

Prikazano 11-15 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460