1. Zujanje u ušima i bol u glavi

    Pitanje broj: #87654

    Poštovani,

    Od sredine jula imam glavobolje, bol je na temenu a osećaj je kao da me i kosa boli. Pored toga imam i zujanje u levom uhu, nalaz od orl: zapušen kanal između uha i nosa, terapija Rinofluimucil kapi i acc, kontrola posle 7 dana, ponovljena audiometrija, nalaz u redu. Zujanje se smanjilo ali i dalje prisutno. Pritisak 110-70, kks nalaz normalan osim hg 110. Zanima me koje bih analize trebala uraditi da bih znala od čega potiče glavobolja i zujanje? Da li su ova dva simptoma povezana i kome da se obratiim?

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87654

    • Postovani, vec par dana osecam pritisak i bol u glavi, zujanje i vrtoglavice Kao da mi se cela glava trese Bila sam pod stresom, pa ne zanima kome prvo da se obratim Pijem lek Vestibo 8mg