1. Upotreba Tobrex sol kapi za uši

    Pitanje broj: #117849

    Poštovani,

    Već tri dana imam upalu grla i uha, i u uhu mi je počelo zujati konstantno. Bila sam kod doktora koji mi je prepisao antibiotik, kapi za nos (Operil), Flonidan i propisao mi je i kapi da stavljam u uho 2x2 i to Tobrex sol, i kad sam došla kući vidjela sam da su to kapi za oči, pa bih voljela da mi kažete da li postoji opasnost ako ih koristim za uho, ne znam šta da radim.

    Odgovoreno: 03. 07. 2013.

Komentari na pitanje: #117849

    • Zanima me da li je opasno ako se bebi od godinu dana stavi više kapi Tobradex jer je beba nemirna i ne da da joj se stavi ni jedna kap, a kamoli 2, a inače za uši mi ga je doktorka prepisala?