1. Upaljeno grlo u trudnoći

    Pitanje broj: #126477

    Poštovani,

    U osmoj sam nedelji trudnoće. Primala sam deset Penicilina zbog gnojne angine, posle toga sam pila Sinacilin, dva dana mi je bilo bolje i sada mi je opet jako upaljeno grlo, grebucka me i tera na kašalj, i sa leve strane krajnika primetila sam dve bele male tačkice. Više ni sama ne znam šta da radim, doktorka mi radi tek u ponedeljak po podne.

    Odgovoreno: 22. 03. 2014.

Komentari na pitanje: #126477

    • Pozdrav, u 5. sam mesecu trudnoće i dobila sam da pijem Sinacilin. Posle nekoliko dana sam dobila roze mokraću, ne znam da li je to normalno?