1. Upala grla i uvećane žlezde

    Pitanje broj: #103233

    Poštovani,

    Imam upalu grla bez imalo bola već više od godinu dana. Radila sam bris, krvnu sliku, alergo test, sve je u redu. Nos mi je uglavnom blago zapušen, i često osetim kako mi se sliva sluz niz grlo. Javlja mi se peckanje sluzokože grla (grebanje) ponekad kada se probudim ili kada sam izložena prašini. Takođe na vratu su mi malo uvećane žlezde. Bila sam više puta kod orl-a ali još nisam dobila konkretnu terapiju i dijagnozu. Molim Vas da mi kažete šta sledeće da uradim? Da li su krajnici uzrok ili curenje iz nosa ili nešto treće?

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #103233

    • Ja imam isti problem. . . Isao sam u studentsku polikliniku tamo su mi dali antibiotik i rekli da je super bakterijska upala grla, nakon toga sam otisao privatno kod specijaliste i on mi je rekao da uzimam dve tablete dnevno c vitamina i da posle svakog obroka perem zube i ispiram rastvorom hipermangana i ukoliko mi se ovako nesto bude i dalje pojavljivalo, da je onda najbolje da se izvade krajnici: / pozdrav