1. Zujanje u ušima povezano sa sinusima - zapušeno uvo od sinusa

    Pitanje broj: #80208

    Imam 26 godina i problem sa zujanjem u desnom uhu već mesec dana.  U početku je trajalo 5 minuta, a kasnije stalno. Inače ne boli me glava ni sinusi i čujem normalno. Bio sam na pregledu kod orl lekara koji me je uputio na rtg snimanje vratnog dela kičme i sinusa. Sa vratom je sve u redu, ali levi maksilarni sinus mi je malo zapušen dok je desni maksilarni sinus potpuno začepljen. Propisani su mi lekovi za izbacivanje sekreta ili šlajma to su: chymoral i dovicin, pio sam ih 5 dana, a pre ovih fluimucil, međutim primetio sam da nisam počeo da izbacujem šlajm i uvo mi dalje zuji. Da li je to zujanje od začepljenja sinusa ili nečeg drugog?

    Odgovoreno: 04. 04. 2011.

Komentari na pitanje: #80208

    • Zuji mi desno uvo bezbolno cak i na dodir doktor orl predlozio neku inekciju direktno u uvo dali moze biti problem sinusi i kako ih leciti hvala???