1. Suv i zapušen nos

    Pitanje broj: #94414

    Poštovani,

    Imam devojčicu 2008. godište. Od septembra imamo problema sa nosićem. Vadili smo briseve, bili su negativni. Nos je stalno suv, nema slina ni posle ispiranja sa fiziološkim rastvorom. Teško diše ali kad diše tako je zvučno da svako ima utisak da je prepun slina. Noću jako hrče i često joj je nosić u toku noći zapušen. Stavljali smo kapi antibiotske koje smo dobili od lekara ali svi rezultati su bili malo poboljšanje i ništa posle toga vratilo se na staro. Vesela je nije bolesna često, sad duže vreme nije u kolektivu i nije uopšte bolesna, jako lepo jede samo što je ovaj problem traje već duže vreme. Šta bi mogao biti uzrok tome i kome se obratiti?

    Odgovoreno: 09. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94414

    • Stalno mi je suv nos ponekad i curi. Kijam i to je to sto bih ja rekla samo ne znam sta da koristim da bi mi malo ppmoglo jel pokusala sam da pijem čajeve misleći da je mala prehlada ali sigurna sam da nije jel bi se sigurno pokazale, neke simptomi ja mislim da je alergija ali moram to utvrditi?