1. Štrajfna ispala iz uha

    Pitanje broj: #158809

    Imam malu upalu uha. Bio sam kod doktora i tamo su mi stavili štrajfnu preko koje je trebalo da tri dana kapljem dve vrste kapi. Medjutim ona je drugi dan ispala sama od sebe, a rekli su mi da dodjem ujutru da bi mi stavili novu. Da li može da dodje do nekih problema u medjuvremenu ili ne?

    Odgovoreno: 21. 08. 2018.

Komentari na pitanje: #158809

    • Otitis media hronika od detinjstva ...na levom uhu nemam vise bubnu opnu receno mi je da nesmem da koristim kapi za uho kada mi procuri???