1. Stafilokoka aureus u uhu

    Pitanje broj: #87623

    Poštovani,

    Imam problema već neko vreme sa oba uha: užasan svrab, perutanje, stvaranje krastica, ranica. To se pojavilo posle jedne timpanometrije u domu zdravlja. Nekad je jače, nekad slabije, ali je uvek tu. Izvadila sam pre nekoliko dana bris, i pronađena je bakterija stafilokoka aureus, u oba uha. Interesuje me kako i koliko dugo se to leči?

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87623

    • Poštovani, ovo su rezultati brisa iz oba uha. Pošto zbog ove situacije ne mogu kod dr. zanima me šta mogu koristiti od lekova. Inače sam dojilja. Hvala