1. Upotreba spreja za nos u ranoj trudnoći

    Pitanje broj: #162224

    Zanima me, da li može neki sprej za nos, za ublažavanje simptoma prehlade da se koristi u ranoj trudnoći, 7 nedelja?

    Odgovoreno: 13. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #162224

    • Da li smem nasic kapi nos da se koriste u trudnoci, trenutno sam 7 mesec, jedine kapi koje mi pomazu, imam problem sa sinusima i jednostavno bez kapi ne mogu da zamislim dan, takodje unoc mi nos zapusi da ne mogu da disem

    • Pozdrav, da li mogu da koristim Dimistra aprej za nos u trudnoci? 17 nedelja sam trudnoce, imam alergijsku kijavicu po ceo dan i oci me svrbe. Nocu ne mogu da disem koliko mi se nos zacepi. Hvala puno na odgovoru

    • Postovani, da li u 8 nedelji trudnoce mogu da koristim dymista sprej za nos? U pitanju je zacepljenje u toku noci i dana i nemogucnost izbacivanja sluzi koja se sliva u grlo. Inace u toku alergije na ambroziju koju imam, koristila sam te kapi pa me zanima da li smem i sada? Hvala unapred na odgovoru

    • Zdravo, Iman iste takve problema u desetoj sam nedelji i mucim se od samo pocela trudnoće.

      Juče sam bila na orl i prepisala mi je Marisol sa ektoinom i sprej narivent 10 min nakon marisol.

      Iskreno, pomaze mi tipa na tri sata ali I to mi je ok, a obzurom da mi ništa nije uveče pomagalo.

    • Postovani u 12. nedelji sam trudnoće, imam sluzi u nosu i sve mi curi u grlo i muci me jer ne mogu da izbacim. Zapuse mi se i usi, imam utisak da imam sluzi i u usima. Milim Vas sta da koristim pored inhalacije koja mi ne pomaze. Narivent kapi i beli slez?