1. Promene u usnoj duplji, na dlanovima, stopalima kod deteta

    Pitanje broj: #113844

    Poštovani,

    Mojoj djevojčici se pojavilo nešto poput ranica po čitavoj usnoj duplji, nalik aftama. Sve to traje već 3 dana, bez ikakvih drugih tegoba. U isto vrijeme sa tim i nešto nalik bubuljicama pojavilo se na dlanovima, nadlanici, stopalima, zadnjici, nekoliko njih i na uvu. Ne stvaraju joj nikakve tegobe. Od terapije za usnu duplju koristimo Tantum verde sprej i Paragin rastvor. Kožu nismo tretirali. Prilažem i slike gore navedenog.