1. Problemi sa sinusima nakon operacije umnjaka

    Pitanje broj: #92833

    Poštovani,

    Posle operacije desnog umnjaka (koji je bio u sinusu, jedva su ga operisali) proradili su mi sinusi. Glavobolja, temperatura, iscedak iz nosa, pulsiranje u nosu itd. Ali što je najgore u ustima iz rane na gornjoj vilici, verovatno iz sinusa cedi mi se neka gorka tečnost. Da li je to upala i šta da radim?

    Odgovoreno: 16. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #92833

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Morate se obratiti za mišljenje i savet specijalisti za neurologiju.

    • Pre god dana je poceo da mi se spusta ocni kapak, obratila sam se lekaru ustanovljeno je da bolujem od myasthenia gravis g70. 0. . . Pijem mestinon 5 puta dnevno, i pronison 20 mg 1 dnevno i ranisan! Ne osecam neke bitnije promene, ocni kapak je sasvim malo ima promene i dalje osecam umor, malaksalost!!! Koji je vas savet? Pozdrav.