1. Problem sa zadahom

    Pitanje broj: #91753

    Poštovani,

    Imam 22 godine i imam problem sa zadahom. Do sada sam radio nalaze na gljivice i bakterije bilo je sve negativno. Operisao sam krajnike i devijaciju nosa. Snimao sam želudac i sve je u redu, nema bakterije i u dobrom je položaju. Imam sinuse i cistu na maksilarnom sinusu od 26mm. Kada pljunem ili stavim prst na jezik i pomirišem oseti se kao neka kiselina neprijatnog mirisa. Zubi su mi svi zdravi.

    Odgovoreno: 14. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #91753

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Svako slovo je malo - d tačka n tačka milosevic@gmail. Com

    • Postovani, kako da se javim na ovaj mail kaze da je nepostojeci? Hvala unapred!