1. Povremena promuklost

    Pitanje broj: #160151

    Povremeno odjednom promuknem. Međutim u poslednje vreme mi promuklost traje evo već od novembra meseca, grlo nije upaljeno, štitna žlezda je u redu i po nalazima krvi i po UZ nalazu. Radila sam i celokupnu kks sa sedimentacijom gde je sve bilo u granicama normale. Ni jedan parametar nije bio ni nizak ni visok. Jedino što mi je ustanovljeno je da imam discus herniju c6/c7 .Počinjem već da brinem. Trenutno koristim pantenol oriblete i nadam se boljitku. U poslednjih par godina nisam nikada bila bolesna, ni upalu grla nisam imala, nisam gubila na kilaži i uopšte se dobro osećam.

    Odgovoreno: 25. 02. 2019.

Komentari na pitanje: #160151

    • Desava mi se tako promuklost povremeno čini mi se kako sam promenila lek ali nisam sigurna SAVET