1. Posledice lečenja vertiga

    Pitanje broj: #90390

    Poštovani,

    Lečio sam se u orl Vršac 0d 14-16. 11. 2011. zbog poremećaja centra za ravnotežu. Kad bih pomerio glavu u levu stranu imao sam jake vrtoglavice praćene mučninom i povraćanjem. Doktor mi je to izlečio vežbama i pušten sam kući, ali danas je 2. dan a ja imam neku nelagodnost u glavi (nije vrtoglavica) neki čudan osecaj. Pitao bih da li je to normalno stanje posle lečenja vertiga i koliko to traje? Napominjem da više nemam nikakve vrtoglavice.

    Odgovoreno: 17. 11. 2011.
    • Poštovani,

      Nelagodnost u glavi može da bude izazvana i nekim drugim razlozima kao što je neka prehlada ili nešto slično. Vi morate da živite opušteno (umeren život u svakom smislu bez preterivanja kako u fizičkom tako i u psihološkom smislu) ali da sledite savete vašeg lekara koji je izlečio vašu vrtoglavicu koja je bila izazvana određenim položajem glave.