1. Otoskleroza

    Pitanje broj: #24443

    Imam otosklerozu, predlaže mi se operacija, ikako imam 44 god, da li da prihvatim?

    Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovani,

      jedino rešenje za problem otoskleroze je hiruško lečenje tj. operacija. Kako je operacija savetovana, a otoskleroza nema drugu mogućnost lečenja, ostaje Vam samo da prihvatite operaciju. Drugo moguće rešenje kada dođe da velikog oštećenja sluha je slušni aparat. S obzirom da imate samo 44 godine i da postoji mogućnost da oboli zdravo uvo, operacija je pravo rešenje za Vas. Pozdrav!