1. Otok glasnih žica

    Pitanje broj: #89905

    Poštovani,

    Zakazana mi je operacija glasnih žica. Prvo su mi rekli da imam polip, a sada znam da nije polip, već mnogo otekla glasna žica. Zanima me da li to može da bude maligno ili ne mora da znači? Niko od lekara orl na osnovu običnog pregleda nije rekao da je operacija hitna, niti je sugerisao na nešto loše. Jedini simptom koji sam imala i zbog koga sam otišla na kontrolu je promuklost i naprezanje pri govoru. Inače sam pušač.

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.

Komentari na pitanje: #89905

    • Operisao sam glasne zice sad se pojavio otok jer sam iskasljavao kako ga ublaziti doktori kazu da je to vazduh i da ce sam da nestane vremenom