1. Otečenost resice

    Pitanje broj: #77302

    Jutros sam se probudio sa otečenom resicom u grlu, toliko je bila otečena da je posle par gutljaja koji su bili bolni i iritantni sa nagonom na povraćanje počela da krvari, nakon čega se otok smanjio za čitavih 20% . Tonzile su takođe upaljene, pracene sekrecijom iz nosa. Brine me resica i šta bi ste predložili kao terapiju jer imam osećaj prisutnosti stranog tela u grlu.

    Odgovoreno: 17. 02. 2011.

Komentari na pitanje: #77302

    • Postovani,vec oko skoro dva meseca imam neku izraslinu na resici u grlu,nije velika i boje jezika je. Sta bi to moglo biti?