1. Osećaj pucketanja u ustima

    Pitanje broj: #110101

    Poštovani,

    Već par dana osetim pucketanje u grlu dok gutam. Kao kad se pojede ona čokolada koja pucketa u ustima. Nije učestalo, ali se plašim da nije nešto ozbiljno. Čitao sam da je pucketanje u ušima sasvim normalno, ali za grlo ništa nisam pronašao. Da napomenem da mi je nos često zapušen, najviše u jutarnjim satima. Ovih dana sam imao dosta stresa, da nije možda od toga?

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #110101

    • imam problem pri gutanju pljuvacke osjecam preskakanje i pucketanje u grlu znal netko jel opasno