1. Operacija krajnika u toku prehlade

    Pitanje broj: #159219

    Vec 3 meseca se mučim sa krajnicima.  Išla sam kod orl i rekla mi je da su za vadjenje. Imam gnojne čepiće, i sami ispadaju obično ujutru ih iskašljem. Medjutim već 3 dana imam temperaturu, vidim kako su mi krajnici crveni, grebe me grlo jako. Kao da imam rupice šuplje na krajnicima i danas sam na poslu iskašljala neki ugrušak narandzaste boje i malo krvi. Pa sam se uplašila? Da li mogu da operisem krajnike iako imam sve simptome prehlade? Plašim se da mi krv još ne curi, kako vidim da mi nije bolje od antibiotika i tih preparata za ispiranje grla. Ona kaze da moram da ih zalečim, a sve se plašim da će mi biti stalno ovako. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 09. 2018.

Komentari na pitanje: #159219

    • Postovani, ja sam trenutno u bolnici jer imam zakazanu operaciju krajnika. Probudio sam se u toku noci i osetio sam da sam topao, odnosno da imam temperaturu. Otisao sam kod sestre da mi izmeri temperaturu i imam 37,7*. Da li mogu da me operusu sutradan ili ne mogu jer se desilo iznenada. Po ceo dan sam u bolnici.