1. Operacija hroničnog mastoiditisa

    Pitanje broj: #147541

    Poštovani,

    Imam pitanje u vezi hroničnog mastoiditisa. Bolest su mi dijagnostikovali na mri, te sam poslat radi potvrde isto na kcs i ct gde su napisali smanjena pneumatizacija u oboleloj strani. Možete li mi preporučiti nekog stručnjaka koji se bavi ili samo privatno ili samo državno?

    Odgovoreno: 07. 07. 2016.

Komentari na pitanje: #147541

    • Jeste, čak i ovde na Stetoskopu piše da se radi hirurška intervencija za hronični mastoiditis, ne daj Bože da dođe do zgrušavanja krvi.

      U svakom slucaju lepo je što ste odgovorili,

      Pozdrav!