1. Operacija bubne opne

    Pitanje broj: #107389

    Poštovani,

    Koliko je komplikovana operacija bubne opne, koliko se ostaje u bolnici i koliko traje i kakav je sam postoperativni oporavak? Kao i da li se operacija radi sa totalnom anestezijom?

    Odgovoreno: 01. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #107389

    • Od detinjstva imam rupu u uhu a pre četiri godine mi je pukla bubna opna. Vrlo malo čujem. Napomenuću sve četiri godine ja čačkam uho i sipam ponešto u njega, ko mi šta kaže, pa Vas molim da li može da se uradi operacija bubne opne da čujem na njega.

    • Imam od detinjstva duboku rupu u uhu a pre četiri godine pukla mi bubna opna, vrlo malo čujem. Da li postoji operacija uha bubne opne da se poboljša sluh?