1. Nesvestica nakon ispiranja uha

    Pitanje broj: #148490

    Poštovanje,

    Već neko vreme mi je zapušeno desno uho. Dešavalo mi se par puta da bude zapušeno dan dva, pa se otpuši. Sada već duže traje. Šušti i ne čujem na to uho, a već dva dana me boli prilično. Danas sam otišla kod lekara, ispirali su mi oba uha, nakon čega sam se onesvestila. Čitala sam da su moguće vrtoglavice nakon ispiranja ušiju, ali lekarka nije mislila da je od toga, već me je pitala da li sam spavala, jela, itd. Zanima me da li sam u pravu sto se tiče povezanosti ispiranja ušiju sa nesvesticom? Desno uho mi je i dalje zapušeno. Stavila mi je neki lek, koji treba da držim dva dana, a nakon toga kapi, Tobradex 7 dana, pa na kontrolu. Kažite mi da li bi još nešto trebalo odraditi? Lekarka pominje "eksternu iritaciju", u smislu bakterija, gljivca, mada ni ona nije sigurna. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 06. 09. 2016.

Komentari na pitanje: #148490

    • Upravo mi se desilo, nakon sto sam stavila hidrogen peroxid u uvo imala sam nenormalnu vrtoglavicu, po prvi put u životu. Preplašena sam. Trajalo je 15ak sekundi.

    • To ne mora da znaci, neko ce imati, neko nece. to sve od metabolizama zavisi

    • Nije se sigurno onesvestila od nečeg drugog. Ja sam se isto onesvestio dok mi je silan hidrogen u desno uho. Naravno da je povezano. Često imam taj problem.