1. Lupanje u uhu

    Pitanje broj: #143524

    Poštovani,

    Već 4 meseca imam lupanje u desnom uhu. Doktor mi je za to dao Fluimucil, Nasonex i Olynth ha jer je smatrao da pre treba lečiti nos nego uho. Nisam odreagovala na tu terapiju pa sam potražila pomoć drugog specijaliste. On mi je dao Diazepam od 2 mg i Neurobion jer misli da je u pitanju lupanje zbog najmanjeg mišića koji se nalazi u uhu. Međutim ni to mi nije pomoglo i dalje imam lupanje. Dijagnoza mi je tinnitus, proverili su mi i sluh i sve je u najboljem redu. I inače lupanje nije u ritmu pulsa. Koji savet imate za mene? Koja dodatna ispitivanja treba odraditi? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143524

    • Pozdrav dali mozete mi pomoci moj brat kad lezi ima u desno uvo kao otkucaj srca se cuje,a kad se krece manje I kad spava bas de oseca kao da kuca srce .koje vas savet