1. Lečenje zapušenog nosa i kijavice

    Pitanje broj: #144852

    Poštovanje,

    Kad imam zapušen nos, bez temperature, i učestalo kijanje, šta mi preporučujete? Da li su bolje kapi za nos ili neka krema za nos i zašto? Ako su to kapi, koje preporučujete? Ako je to krema, koju preporučujete?

    Odgovoreno: 01. 03. 2016.

Komentari na pitanje: #144852

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 03. 03. 2016.

      Poštovana, vaša pitanja su za gastrenterologa i internistu. Pozdrav

    • Molim vas objasnite mi ove dijagnoze kod mog oca? k294 gastritis atropgica chronica k225 diverticulum oesogi acquisitum i693sequelae infarctus cerebri e114diabetes mellitus ad insulino independens, cum complicationibus neurologicis i10hipertensio arterialis essentialis (primaria)

    • Hvala vam puno na ovom savetu! Konačno sam resila dilemu zahvaljujući vama! Veliki pozdrav! Goca