1. Lečenje upale sinusa

    Pitanje broj: #105182

    Poštovani,

    Imam problem sa zapušenim nosem. Prvo se sumnjalo na upalu sinusa, te sam dobila Amoksicilin i Rinofluimucil a pre toga sam koristila Olynth. Rezultat tih kapi je trenutan, nakon čega se mučim dok dišem i osećam pritisaak u grudnom delu. Kako dani prolaze sve više sumnjam da je upala sinusa u pitanju i da Amoksicilin nema neko dejstvo na problem sa nosem. Molim Vas posavetujte me, recite mi šta da radim.

    Odgovoreno: 10. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105182

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 25. 02. 2014.

      Sandra, javite se na d.n.milosevic@gmail.com da se dogovorimo da vas pregledam i da vidim vaš snimak sinusa i tek onda možemo da pričama šta dalje raditi. Srdačan pozdrav

    • Imam problem sa zapusenim nosem, radjen je ct pns kazu da je mala devijacija nosa i ima zadebljanje septa obostrano. Dal treba neka operacija za to? Doktor mi je davao lekove kao sto su nasonex ali nista ne pomaze molim pomoc. . . .