1. Kuglica u ušnoj resici

    Pitanje broj: #146232

    Poštovani,

    Već mesec dana u ušnoj resici (mesto gde ide minđuša) tačnije u obe, imam kuglice. Jako su tvrde na dodir i ponekad bole. Plašim se da nije tumor. Da li da se obratim lekaru ili nema potrebe za to?

    Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 04. 2016.

Komentari na pitanje: #146232

    • Zdravo imam jedno pitanje moja devojčica ima 4 godine busene su joj usi kad je imala 2 godine ali pored tih rupica ima kao nesto izduvano kao neke male loptice ne znam sta je to i zbog čega joj je to izaslo neda mi da joj stavim midjuse kaže da je boli uuvo neznam stvarno sta da radim