1. Koji pregledi su potrebni da se utvrdi da li postoji devijacija nosa

    Pitanje broj: #116790

    Poštovani,

    Kao mali polomio sam nos koji je izrastao malo u levu stranu. Sad imam 27 godina. Nikada nisam imao problema sa disanjem, dišem podjednako na obe nozdrve, ali nisam siguran da li imam devijaciju. Planiram uskoro da uradim estetsku operaciju nosa, ali nisam siguran da li će morati da se radi i devijacija, tj. septorinoplastika. Kakav snimak treba uraditi da bi hirurg video da li postoji devijacija, tj. da bi video kompletno stanje unutrašnjosti nosa? Da već to uradim pre nego što odem na prvi pregled, da se ne vraćam dva puta.