1. Kijanje i sekret u nosu

    Pitanje broj: #114237

    Poštovani,

    Moja ćerka koja ima 11 godina operisala je treći krajnik sa osamnaest meseci, ali ima konstantne kijavice i nos pun sekreta. Od tog taloženja sekreta njoj slabi sluh. Imala je streptokoku u nosu i kad ispije antibiotik i kapi stavlja u nos i produvavanja njoj bude bolje, ali posle izvesnog vremena ista priča. Ja se plašim da tako sluh ne ode. Imam li razlog za brigu, i šta mi Vi savetujete?

    Odgovoreno: 27. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #114237

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 28. 03. 2013.

      Bez pregleda ne mogu ništa da vam kažem više. Ako ste u bgd javite se na d.n.milosevic@gmail.com da se dogovorimo za pregled.

    • Sve preglede smo obavila sem alergo testa i sve drugo je uredu. Doktor kaze da se treci krajnik nije navratio i da si njoj ti kanali uski i zbo toga je nos uvek pun. Ali sta sa sluhom na dalje, kad timpunometrija pokazuje los rezultat pre antibiotika. Ivana