1. Hronična upala srednjeg uha

    Pitanje broj: #86355

    Poštovani,

    Imam hroničnu upalu srednjeg uva, bakteriju pseudomonas. U poslednje vreme češće vrtoglavice. Poslednja terapija je bila Amikacin i stanje se prilično poboljšalo. Šta predlažete i da li je po Vašem mišljenju potrebna operacija?

    Odgovoreno: 16. 08. 2011.

Komentari na pitanje: #86355

    • Postovanje imam pitanje posto mi je ustanovljeno da imam hronicnu upalu srednjeg uha to jest otitis media i minimalno zadebljanje u eustahijevoj tubi radila sam Ct snimak i na ovu dijagnozu mi doktor nista dao nije za upale .Hvala